ممنون از صبر و بردباری شما

!پاسخ سوالات خود را از ما بخواهید

طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
 • چرا باید سایت داشته باشم؟

  با توجه به پیشرفت فناوری و افزایش نیاز افراد در اینترنت ، لازم است تمام افراد جامعه خود را به طرق مختلف از این ظرفیت استفاده نمایند. بهترین راهکار ایجاد وبسایت برای معرفی خود یا کسب و کار خود است تا با جست و جوی نام شما یا برند شما توسط مشتریان در گوگل حضور داشته باشید.

 • چگونه متوجه بشوم که برای ایده من اپلیکیشن بهتر است یا وبسایت ؟

  به هنگام انتخاب پلتفرم پیاده سازی یک ایده به این موضوع باید توجه کرد که هر کاربر روزانه چه مقدار از زمان خود را در اپلیکیشن شما صرف می کند؟ یا به عبارتی دیگر چه مقدار کاربر با امکانات ارائه شده توسط شما درگیر میشود؟ عموما افراد در تلفن همراه خود اپلیکیشن هایی را نصب میکنند که هرروز به آن ها مراجعه کنند یا امکاناتی داشته باشد که متمایز باشد و به راحتی نتوان در وب به آن ها دسترسی پیدا کرد.وقتی شما این مهم را لحاظ نکنید شاید کاربران اپلیکیشن شما را نصب کنند ولی در آن ماندگاری ندارند و عملا شما به هدف اصلی خود نخواهید رسید.

 • برای سفارش وبسایت یا اپلیکیشن باید چه کار کنم؟

  شما می توانید با مراجعه به صفحه ارتباط با ما ، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان پتوس در اولین فرصت با شما تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان به هدف خود برسید.

 • من کار با پنل مدیریت وبسایت یا اپلیکیشن خودم را یاد ندارم، چه کار باید کنم؟

  پس از سفارش تمام آموزش های لازم جهت استفاده از سامانه خریداری شده در یک جلسه حضوری داده میشود ، همچنین چون احتمال فراموش شدن آموزش ها وجود دارد فیلم آموزشی در اختیار شما قرار میگیرد.

 • پشتیبانی شامل چه چیز هایی میشود؟

  رفع هرگونه مشکل نرم افزاری ، تمدید دامنه و هاست و ... شامل پشتیبانی می باشد که تا یک سال بعد تحویل به صورت رایگان انجام میشود .

 • آیا برای اپلکیشن هم هاست یا سرور نیاز است؟

  برخی از اپلیکیشن ها شامل اطلاعات ثابتی هستند که هیچ گاه تغییر نمیکنند مشابه اپلیکیشن های کتاب و ... . ولی اکثر اپلیکیشن ها به دلیل نیاز به اطلاعات کاربران و همچنین اطلاعات در حال به روزرسانی نیاز به سرور دارند که بتوان اطلاعات را پس از تحویل اپلیکیشن بتوان تغییر یا اضافه کرد همچون اپلیکیشن های فروشگاهی ، پیام رسان ها و... .

 • ایده خامی دارم میخام بدونم میشه تبدیل به سامانه بکنم؟

  بهترین کار این است که ایده خود را مکتوب کنید و با مشاوران را جلسه ای (حضوری یا مجازی) هماهنگ کنید تا در آن جلسه ایده شما را بشنوند و نقشه راه درستی برای رسیدن به هدف به شما ارائه دهند.

 • برای شروع بهتر است طراحی سایت به صورت اختصاصی یا آماده باشد؟

  سایت های اختصاصی و آماده هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد که در این صفحه میتوان ویژگی های هرکدام و مشکلات ان ها را مشاهده کنید. ولی به طور کلی سایت های آماده ارزان قیمت تر و زمان آماده سای آن ها کمتر است در حالی که سایت های اختصاصی امکانات منحصر به فردی دارند که گاهی اوقات امکاناتی نیاز است که در سایت های آماده وجود ندارد و لازم است طراحی به صورت اختصاصی صورت بگیرد.

سوال خود را از ما بپرسید

Captcha
بالا