ممنون از صبر و بردباری شما

سامانه آموزشی

طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد

سامانه مدیریت آموزشگاه ها

آموزش در طول زمان دچار تغییر های فراوانی شده است. از روش های آموزشی تا ابزار ها و مکان های آموزشی.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی نیاز به روزرسانی آموزش بیش از پیش احساس میشود . ارتباط فراگیر با آموزشگاه خارج از فضای آموزشی ، دریافت تکالیف ، پرسش و پاسخ و ... از امکاناتی است که یک وبسایت آموزشی میتواند در اختیار افراد قرار دهد.

از نیاز های یک مجموعه آموزشی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. جذب فراگیر
 2. ثبت نام
 3. برگزاری کلاس
 4. آزمون
 5. دریافت جزوات آموزشی
 6. ارسال تمرین ها
 7. دریافت نمرات
 8. حضور و غیاب
 9. حقوق و دستمزد

جذب فراگیر :

مهم ترین فعالیت هر آموزشگاه برای بقا و پیشرفت جذب فراگیر میباشد . به طور سنتی آموزشگاه ها با روش هایی مانند پخش تراکت ، روزنامه ، چاپ بنر و ... . که علاوه بر هزینه زیاد ، بازخورد لازم را به همراه نداشت. ولی با طراحی وبسایت بدون هزینه میتوان آغاز دوره های جدید را به فراگیران سابق اطلاع رسانی کرد و با کمی وقت از طریق جست و جو در موتورهای جست و جو ، فراگیر جدید جذب نمود.

ثبت نام :

معمولا پروسه ثبت نام همراه با تحویل مدارک و کاغذبازی های زیادی است که بسیاری از فراگیران هنگام ثبت نام همراه ندارند یا فراموش میشود . همچنین در ثبت نام حضوری دردسر هایی مانند شلوغ شدن آموزشگاه،افزایش سفر درون شهری، هزینه کارمند جهت دریافت اطلاعات فراگیران ، به ظرفیت نرسیدن کلاس های مختلف و... میباشد . ولی با ثبت نام آنلاین علاوه بر از بین رفتن مشکلات فوق امکان گزارش گیری لحظه ای و نظم دائمی اطلاعات دریافتی را همراه دارد.

برگزاری کلاس :

در کلاس های سنتی ، نیاز است که استاد و فراگیر در زمان مشخص در مکان مشخصی باشند ، به همین خاطر صرفا افرادی ثبت نام کننده از محدوده خاصی بیشتر نمی شوند.علاوه بر آن ها هزینه هایی همچون اجاره مکان مناسب آموزش ، قبوض ، نگهبان و ... را برای اموزشگاه به همراه دارد . ولی با برگزاری کلاس به صورت آنلاین صرفا فراگیران و استاد در زمان برگزاری کلاس در سایت حاضر می شوند.

آزمون :

در وبسایت میتوان بدون نیاز به چاپ کاغذ و هزینه های حاشیه ای آزمون ها را بدون محدودیت برگزار کرد و بعد از هر آزمون نتیجه آزمون را به فراگیر نمایش داد.

دریافت جزوات آموزشی :

به صورت سنتی لازم است فراگیر تمام نکات داخل کلاس را یادداشت نماید یا به زمان زیادی را برای گرفتن جزوه درسی از دیگر فراگیران هدر دهد ولی در سایت آموزشی میتوان تمام جزوات مربوط به مبحث درسی را به صورت یکجا و تفکیک جلسات در اختیار فراگیران قرار داد.

ارسال تمرین ها :

بعد از هر جلسه استاد میتواند تمرین مربوط به آن جلسه را قرار دهد و فراگیران موظف اند در زمان اعلام شده تمرین ها را تحویل دهند و تمرین ها به صورت منظم در اختیار استاد قرار میگیرد.

دریافت نمرات :

ژوری نمره دقیقا مشابه نسخه چاپی در اختیار استاد قرار میگرد و میتواند تمام نمرات فراگیر را یادداشت نماید و فراگیر میتواند در هر لحظه از وضعیت نمرات خود باخبر شود.

حضور و غیاب :

باتوجه به حضور فراگیران در کلاس آنلاین ، سیستم میتواند لیستی از حاضران در کلاس تهیه نماید تا دیگر نیازی نباشد زمان زیادی از کلاس به حضور غیاب هدر برود

حقوق و دستمزد :

سامانه مدیریت آموزشی میتواند با توجه به تعداد کلاس ها و زمان حضور اساتید میزان حقوق آن ها را محاسبه نماید و در زمان سررسید اعلام شده توسط مدیر مالی آموزشگاه به طور اتوماتیک به حساب اساتید واریز نماید.

 • جذب و ثبت نام فراگیر
 • برگزاری کلاس آنلاین
 • آزمون آنلاین
 • ثبت نمرات
آموزشی
بالا