ممنون از صبر و بردباری شما

سامانه شخصی

طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد

شخصی

باتوجه به پیشرفت شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها ، نیاز به سایت شخصی کمتر احساس میشود. درحالی که سایت شخصی با دامنه اختصاصی قابلیت های خاص خود را دارد که در زیر به چند مورد آن اشاره میکنیم :

طراحی اختصاصی :

شبکه های اجتماعی دارای طراحی ثابت هستند و کاربران صرفا یه بخش کوچیکی از آن را میتوانند به صورت شخصی تغییر دهند. در حالی که در وبسایت شخصی قابلیت ها و طراحی ها کاملا شخصی و براساس نیاز و سلیقه هر شخص است .

مالکیت:

استفاده از شبکه های اجتماعی برای معرفی خود شبیه به این است که در زمین شخص دیگری قصری مجلل بسازید. عملا شما هیچ مالکیتی بر آن ندارید و صاحب آن شبکه اجتماعی به راحتی میتواند حساب شما را پاک کند و قصرتان را با خاک یکسان سازد ، و یا هر شخص دیگری دسترسی شما را به آن شبکه اجتماعی مسدود سازد. ولی مالکیت وبسایت شخصی از آن شماست و با خیال راحت قصر خود را میسازید.

مانا :

نگهداری اطلاعات شما همیشگی است و هیچ گاه پاک یا از بین نمی رود .

قابلیت پیشرفت :

وبسایت های شخصی به دلیل زیر ساختی که دارن به راحتی میتوان آن را گسترش داد و محدودیتی از این بابت هرگز نخواهید داشت.

اشتراک محتوا و اطلاعات خود :

از آن جایی که طراحی وبسایت شخصی کاملا طبق سلیقه و نظر شماست ، بهترین فضا برای به اشتراک گذاشتن محتوا شخصی می باشد.

معروفیت :

با مدور زمان و قرار دادن محتوا های جذاب به راحتی میتوانید در رتبه های اول گوگل قرار بگیرید و ازین راه برای خود معروفیت کسب کنید .

موتور های جست و جو :

گوگل ابزاری است تمام ما روزانه از آن برای جست و جو در مسائل مختلف استفاده میکنیم . حال اگر شخصی نام شما را در گوگل جست و جو کند به راحتی میتواند وبسایت شخصی شما را پیدا کند و به شما دسترسی پیدا کند.

دیسیپلین :

عموما سایت شخصی علاوه بر موارد فوق ، برای شخص دارنده وبسایت دیسیپلین و شخصیت بالایی ایجاد میکند و به راحتی شما را نسبت به بقیه افراد متمایز میکند.

  • رزومه آنلاین
  • پورتفولیو
  • وبلاگ شخصی
  • انتشار مقالات و ترجمه ها
  • آموزش
شخصی
بالا