ممنون از صبر و بردباری شما

طراحی اختصاصی وبسایت و اپلیکیشن

طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد

مزایای طراحی اختصاصی وب سایت یا اپلیکیشن

با ما همراه باشید تا تفاوت طراحی اختصاصی و طراحی آماده را متوجه شوید

رابط کاربری بسیار روان

رابط کاربری به عنوان عامل اصلی تعامل با کاربر، نقش بسیار مهمی دارد. رابط کاربری یا UI مخفف User Interface می باشد. با طراحی اختصاصی وب سایت یا اپلیکیشن کاربران شما در وب سایت یا اپلیکیشن شما سر در گم نخواهند شد.

طراحی گرافیکی جذاب

یک سایت هر چقدر هم که از نظر کدنویسی قوی باشد اما ظاهری زیبا نداشته باشد، نمی تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب نماید. یک طراحی سایت خلاقانه و جذاب زمانی میسر است که در کنار حوزه برنامه نویسی سایت، طراحی سایت گرافیکی نیز به روشی ابتکاری و با فکر صورت پذیرد.

توسعه راحت تر

یکی از مهم ترین عوامل در طراحی سایت یا اپلیکیشن توسعه آن است و در سیستم ها آماده خیلی سخت صورت میگیرد ولی در طراحی اختصاصی وب سایت یا اپلیکیشن این امر به ساده ترین شکل انجام می پذیرد.

سرعت بالا تر

سرعت بالا اپلیکیشن یا وب سایت از مهم ترین عواملی است که کارفرمایان به آن اشاره میکنند و نیاز دارند. این سرعت بالا باعث بیشتر شدن و رضایت هرچه بیشتر کاربران شما میشود.

امکانات سفارشی

در این نوع سایت‌ها معمولا این امکان وجود دارد که در آینده امکانات جدید تری اضافه‌ شود. علت این امر این است که این سایت‌ها از صفر تا صد توسط شرکت و یا طراح ، طراحی می‌شوند. لذا این امکان وجود دارد که بتوان در آینده بخش جدیدی را افزود و یا در صورت عدم نیاز به بخش‌هایی آنها را تغییر داد.

امنیت بیشتر

امنیت سایت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و می توان گفت موثرترین عامل ادامه فعالیت ، ثبات و اعتبار یک سایت با توجه به موارد دیگر ، موضوع مهم امنیت است. متاسفانه با بررسی وضعیت سایت های عادی و حتی بزرگ و حساس به این نتیجه می رسیم که بسیاری از مدیران و مسئولان سایت ها اهمیت کمی به امنیت سایت می دهند.

امکانات اضافی

امکانات اضافی

سامانه های آماده به گونه ای طراحی شده اند که نیاز اقشار زیادی را پاسخگو باشد ، به همین خاطر امکاناتی دارد که گاها دست و پا گیر و دردسرساز هستند.

شرکت طراحی سایت در مشهد

باگ های احتمالی

سامانه های آماده توسط تعداد زیادی از برنامه نویسان نوشته شده به همین خاطر احتمال خطا ها زیاد می شود و بعد از انتشار آن تمام سامانه هایی که با این زیرساخت ها ساخته شده در خطر قرار میگیرند.

سرعت پایین

سرعت پایین

امکانات بیش از نیاز و ارتباط های داخلی زیاد آن ها باعث افزایش فرآیند های کلی سامانه شده و در نتیجه سرعت را کاهش می دهد.

انعطاف پایین

انعطاف پایین

امکانات سامانه های آماده مشخص و محدود هستند و برای هر تغییر در آن نیازمند صرف زمان زیاد و در نتیجه افزایش هزینه میشود.

با استفاده از سیستم های آماده خود را محدود نکنید

استفاده از وبسایت ها و اپلیکیشن های آماده به صرفه ترین راه برای رسیدن به هدف مورد نظر هست که میتوان با برخی مشکلات آن کنار آمد.

ولی از برخی مشکلات آن را نمیتوان صرف نظر کرد یا نیازی وجود دارد که نمیتوان با سیستم های آماده به آن نیاز ها پاسخ گفت ، این جاست که بهترین راهکار طراحی وبسایت و اپلیکیشن اختصاصی است که دیگر مشکلات را تحمل نکرد و به بهترین ها رسید.

طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد

برای آشنایی بیشتر با ما کلیک کنید

image

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی پتوس به صورت 24 ساعته آماده رفع اشکالات به وجود آمده در سایت و اپلیکیشن های شما میباشد.

تبلیغات اینترنتی

برند یا نام تجاری خود را از طریق تمام شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید و بگذارید تمامی کاربران ایرانی در هرجای ایران با نام تجاری شما آشنا شوند.

بهینه سازی سایت (SEO)

با بهینه سازی سایت یا در اصطلاح سئو سازی سایت شما میتوانید خود را در صفحه های اول گوگل به کاربران یا مشتران خود نشان دهید و این یکی از بهترین راه ها برای برند سازی شما میباشد.

طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
بالا