ممنون از صبر و بردباری شما

چگونه از اینترنت کسب درآمد کنیم؟ 2

طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
طراحی سایت در مشهد
کسب درآمد از اینترنت 2
یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹

تولید محتوا، یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد اینترنتی است

در دنیای اینترنت حرف اول را محتوا می زند و به آن معنا می دهد. محتوا است که شاکله اصلی یک سایت یا شبکه اجتماعی را تشکیل می دهد.

حال تولید این بخش کلیدی اینترنت مانند تولید سوخت برای خودرو است، هرکسی برای استفاده از خودرو ،چه صاحب ماشین چه مسافر به شما نیاز دارد و در هرحال مشتری شماست. به روایت دیگر اگر سوخت نباشد عملا خودرو کاربردی ندارد و صرفا یک ماکت نمایشی یا وسیله بازی کودکان است. شما هنگام تولید محتوا در اینترنت باید خود را تولید کننده سوخت آن بدانید و سعی کنید بهترین سوخت را به مشتریان خود بدهید تا باز هم از سوخت تولیدی شما استفاده کنند.

تولید محتوا روش ها و زمینه های مختلفی دارد :

تولید محتوای تصویری به صورت عکس یا ویدئو یا تولید محتوای متنی به صورت مقاله یا کپشن .

زمینه های مختلف آن هم وبسایت ها و شبکه های مجازی یا پلتفرم های شخصی افراد و سازمان ها.

درآمد از تولید محتوا با توجه به تعداد مقالات یا پست هایی که طراحی میکنید ، ماهانه از 1 میلیون تومان به بالا درآمد دارد.

با کمک طراحی سایت، درآمد آنلاین خوبی کسب کنید

با کمک طراحی سایت، درآمد آنلاین خوبی کسب کنید

بسیاری از افراد یا سازمان ها به سایت نیازدارن. شما میتوانید با طراحی سایت برای خود درآمدزایی کنید ولی چگونه؟

شما می توانید به دو روش طراحی سایت انجام دهید:

راه اول : یکی از زبان های برنامه نویسی را آموزش ببینید و با تمرین و تجربه به برنامه نویس وب تبدیل شوید.

این راه زمانبر است و با توجه به پیشرفت و بروزرسانی دائمی پلتفرم ها و زبان ها پشت کار نیاز دارد و خب درآمد خوبی هم دارد . درآمد شما از این راه بین 3 تا 8 میلیون تومان متفاوت است.

راه دوم : طراحی وبسایت با کمک از cms های آماده مانند وردپرس : این راه بدون نیاز به دانش برنامه نویسی هم امکان پذیر است ولی باز هم نیاز به تمرین و تجربه دارد . درآمد در این روش به کیفیت سایت های طراحی شده شامل سرعت بارگزاری وبسایت ، چشم نوازی و بهره مندی از ux مناسب دارد .

آموزش راهی عالی برای کسب درآمد است

آموزش مطمئن ترین راه برای کسب درآمد هست . چرا که در روش های دیگر با افراد مختلف و سطح دانش متفاوت سر و کار دارید ولی در آموزش مخاطبین شما مشخص اند و می دانند که چه چیزی را نیاز به آموزش دارند. از طرفی هم با آموزش سطح دانش خود را افزایش می دهید و رشد آگاهیتان افزایش پیدا میکند.

ما میتوانید هر چیزی را در اینترنت آموزش دهید ، از روش گره زدن طناب تا روش های غنی سازی اورانیوم . فقط کافیست مخاطب خود را به حد کافی شناسایی کنید ، همچنین دغدغه های آن ها را پاسخ دهید .

بستر مناسب تاثیر بسزایی در آموزش دارد

در مرحله اول شما باید این را در نظر بگیرید که کلاس آموزشی اینترنتی هیچ کمبودی با کلاس عادی نباید داشته باشد . بلکه امکاناتی افزون بر کلاس حضوری دارد.

مرحله دوم این است که بدانیم تاثیر چه چیز در آموزش مبحث شما بیشتر است : متن ، تصویر یا ویدئو .

مرحله سوم اینکه مخاطبین شما چه رنج سنی دارند و استفاده از شبکه اجتماعی برای آن ها راحت تر است یا وبسایت

این مراحل به شما کمک خوبی برای انتخاب بستر مناسب میکند و میتوانید برای آموزش هر یک از بستر های زیر را انتخاب کنید.

وبسایت آموزشی : خوبی این بستر این است که تمام مراحل آموزشی برای شما و فراگیران دوره های شما مشخص است . به طوری که شما تعداد فراگیران دوره آموزشی خود را میدانید و به راحتی آن ها را می شناسید و تعامل سازنده تری خواهید داشت و همچنین فراگیران شما هم به راحتی میتوانند از سرفصل های آموزشی آگاهی داشته باشند و جزوات مربوط به آن را دریافت کنند

توضیحات بیشتر درباره وب سایت های آموزشی

شبکه های اجتماعی : این بستر برای درآمد زایی دردسرهای زیادی دارد ولی چون رایگان هست خیلی ها از آن استفاده میکنند.

بهترین راهکار برای آموزش از طریق شبکه های اجتماعی این است که فراگیران خود را از طریق اینستاگرام جذب کنید و در گروه های تلگرامی به آموزش بپردازید و برای اینکه کنترل ممبر های گروه از داشته باشید از ربات های تلگرامی مدیریت گروه استفاده کنید ، همچنین برای دریافت هزینه دوره از درگاه های واسط مانند زرین پال استفاده کنید.

از طریق ویدئو کسب درآمد کنید

چطور از طریق ویدئو می‌توانید کسب درآمد کنید؟

بیشتر مردم حوصله مطالعه متن یا مقاله طولانی را ندارند ، به همین خاطر ساخت ویدئو برای انتقال مطالب در کنار متن بهترین گزینه است. درآمد از تولید ویدئو میتواند مستقیم باشد و هم غیر مستقیم

درآمد از یوتیوب (youtube): وبسایت یوتیوب از طریق تبلیغات های حین پخش ویدئو ها برای خود درآمد دارد که آن را با سازنده ویدئو به اشتراک میگذارد .

به این صورت که باتوجه به تعداد کاربران بازدید کننده و مدت زمان بازدید آن ها مبلغی را به حساب جهانی شما واریز می کند . شما میتوانید با ساخت ویدئو و آپلود آن در یوتیوب به راحتی درآمد دلاری جاری را داشته باشد.

یوتیوب شرح کاملی از روش های درآمدزایی خود قرار داده است که میتوانید با مراجعه به این لینک اطلاعات کامل و دقیق تری را کسب کنید .

ساخت ویدئو برای پیج ها و افراد مختلف : افراد و سازمان های مختلف لزوم ساخت ویدئو را درک کرده اند

شما میتوانید با ساخت ویدئو هایی با موضوع مورد نظر آن ها به موشن گرافی یا تیزر ، به ازای هر دقیقه مبلغی را دریافت کنید .

لازمه اصلی برای درآمد از این طریق ، دانش و مهارت کافی برای تولید ویدئو است .

از تلگرام کسب درآمد کنید

از تلگرام کسب درآمد کنید

تلگرام در دوره ای محبوب ترین شبکه اجتماعی در بین ایرانیان بود .بعد از فیلترینگ همچنان بسیاری از مردم از این شبکه اجتماعی برای ارتباطات خود استفاده میکنند و همچنان کانال های تلگرام بازدید خوبی دارند .

شما میتوانید با تولید محتوا مخصوص تلگرام ممبر جذب کنید و بعد از رسیدن تعداد ممبر به حد کافی از طریق تبلیغ درآمدزایی کنید . درآمد از طریق کانال تلگرام به تعداد ممبر ها و قشر ممبر های آن متفاوت است .معمولا تبلیغ در کانال هایی که به صورت تخصصی فعالیت میکنند بیشتر از کانال های عمومی هست ولی از طرفی قاعدتا تعداد ممبر های آن کم تر .

روش درآمدزایی دیگه ای که به لطف فیلترینگ درآن ایجاد شده ، ساخت پروکسی تلگرام است .

شما میتوانید با خرید سرور در کشور های خارجی و قرار دادن کد پروکسی روی این سرور ها ، پروکسی خود را به کاربران آن به فروش بگذارید ، همچنین میتوانید به کانال هایی که قصد جذب ممبر دارند به صورت روزانه به عنوان اسپانسر قرار دهید.

تلگرام به خاطر وضعیت نسبتا بسته ای که دارد ، درآمد از آن سخت است و میزان درآمد آن هم به خاطر فیلترینگ کمتر هم شده .

نتیجه:

اینترنت هر روز درحال پیشرفت است و در آینده ای نه چندان دور تمام بخش های زندگی ما را فراخواهد گرفت. پس بهتر است از همین امروز دنبال راهکاری برای ساختن آینده ای بهتر با کمک آن بگیریم. مواردی که در این مقاله گفته شد بخش کوچکی از روش های درآمد زایی از اینترنت است ، ولی رایج ترین آن ها در حال حاضر است . در مقالات دیگر روش های جدید دیگر درآمد از اینترنت را خواهیم گفت و تک تک موارد بالا را به طور کامل شرح خواهیم داد.

روزانه با سایت های مختلفی در اینترنت روبرو خواهیم شد و بخش جالب آن این است که همیشه تعداد آن ها در حال افزایش است . سوال اساسی که برای همه ما پیش می آید این است که چرا سایت باید داشته باشیم؟

در این مقاله سعی شده به این سوال اساسی پاسخ داده بشه .

خب اصلا درمورد چی داریم صحبت میکنیم؟

اهمیت داشتن وب سایت برای شرکت ها چیست؟

یک وب سایت مجموعه‌ای از صفحات به هم پیوسته است که از طریق یک آدرس قابل دسترسی هستند؛ صفحاتی که شامل متن، تصویر، قالب‌های مختلف و … می‌شوند.

سایت ها با توجه به کاربرد و طراحی آن ها انواع مختلفی دارند مانند سایت فروشگاهی،سایت شخصی ، سایت سازمانی و ... .

وب سایت چیست؟ اهمیت وب سایت برای شرکت

مزایای راه اندازی وب سایت و چرا طراحی سایت مهم است؟

سایت دارای مزایای مختلفی است که در این جا میخواهیم چند مورد از آن را مورد بررسی قرار دهیم.

1- استفاده همگانی از وب سایت

امروزه همه افراد به اینترنت دسترسی دارند و کمتر کسی را میتوانید پیدا کنید که با سایت و اینترنت آشنا نباشد حتی در حد شنیدن.به همین خاطر شما با داشتن یک وب سایت میتوانید خود یا کسب و کارتان را به صورت همگانی معرفی کنید .

از طرفی نیاز نیست شخصی شما را از نزدیک دیده باشد یا جلوی مغازه شما رد شده باشد تا شما را بشناسد. به راحتی میتوانید خود را به افرادی که شهر های دیگر یا کشور های دیگر هست خود را معرفی کنید .

داشتن اعتبار بیشتر

2- داشتن اعتبار بیشتر با وب سایت

داشتن سایت نشانه ای برای معتبر بودن و با پشتوانه بودن یک کسب و کار است.همچنین شما با داشتن سایت شخصی میتوانید خود را شخصیت مهمی جلوه دهید و روی بزرگ کردن و جلوه دادن به شخصیت خود کار کنید.

مجوز هایی وجود دارد که میتوانید وب سایت خود را برای کاربر قابل اعتماد تر کنید ، مجوز هایی مانند نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) , شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال ( شامد) وزارت ارشاد , اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و ... . این مجوز ها برای سایت های فروشگاهی ، شرکتی و شخصی میتوان گرفت.

3- اجرا کردن یکی از مهمترین روش های بازاریابی

جلب مشتری و بازاریابی یک محصول یا خدمت خاص ، دغدغه مهم هر فروشنده یا تولید کننده است و خب برای آن روش های مختلفی هم هست که سایت هم یکی از روش های بازاریابی است.

سوال اینجاست که چرا سایت از مهمترین روش های بازاریابی است؟

سایت به دلیل همگانی بودن و دسترسی ساده و از سمتی تغییر آسان و از همه مهم تر ارزان قیمت بودن ، توجه بسیاری از فروشندگان و ارائه دهندگان خدمت را به خود جلب کرده است . به دلیل استقبال از این روش بازاریابی ، بیشتر مردم وقتی قصد خرید یک محصول را داشته باشند ، اولین اقدام آن ها جست و جو درباره آن محصول در اینترنت است . حال اگر اولین پیشنهاد گوگل به آن ها سایت شما باشد ، چه اتفاقی می افته؟ قطعا فروش خوبی خواهید داشت و افراد به شما راحت تر اعتماد خواهند کرد.

تنبلی در خرید

4- تنبلی در خرید (Laziness in shopping)

به طور کلی طبع انسان ها این است که هرچیزی را با کمترین سختی و کمترین زمان به دست آورد و اینترنت هم به همین خاطر اختراع شد.

سایت ها اطلاعات و محتوایی که قبل از وجود آن باید ساعت ها برای آن وقت و انرژی صرف می شد را با زدن چند دکمه به آسانی و قابل اطمینان به انسان ها ارائه میدهد. به طور مثال : اگر شما به دنبال تحقیق درباره خواص گلابی هستید . قبل از وجود اینترنت و سایت ها باید از خونه خارج می شدین ، به اولین کتاب فروشی یا کتابخانه میرفتید و به جست و جوی کتابی درباره خواص میوه ها میگشتید ، بعد پیدا کردن آن مدتی هم صرف پیدا کردن بخشی که مربوط به خواص گلابی را پیدا میکردید و شروع به مطالعه میکردید.بعد از آن در مسیر به سمت خونه به میوه فروشی میرفتید و چندکیلو گلابی می خریدید. حال با وجود اینترنت و سایت ها ، "خواص گلابی" را اینترنت جست و جو می کنید و در اولین لینک خواص آن را مشاهده میکنید و دوباره در گوگل "خرید گلابی" را جست وجو می کنید و از اولین سایت فروش میوه گلابی می خرید. یک ساعت بعد در حالی که روی مبل در حال استراحت هستید ،گلابی گاز میزنید.

این مثال همه چیز را درباره راحت کردن خرید را به ما نشان داد. با کمک وب سایت ها به هم در هزینه و هم در زمان صرفه جویی خواهد شد.

ثبت اطلاعات مشتریان

5- ثبت اطلاعات مشتریان در وب سایت

ارتباط مستمر با مشتریان باعث حفظ آن ها و خرید های مجدد و همچنین معرفی شما به دیگر افراد توسط آن ها می شود.

در فروش و ارائه خدمات به مشتریان دریافت اطلاعات آن ها کاری سخت است چرا که مشتری که وقت و انرژی صرف کرده تا به صورت حضوری به مغازه یا دفتر شما مراجعه کند ، وقت و حوصله دادن اطلاعات خود به شما را ندارد ، و عملا نمی توان آن ها را مجبور به این کار کرد چون بلاشک بازخورد خوبی ندارد. ولی هنگام خرید آن ها از سایت ، مشتریان مجبور اند که اطلاعات خود را وارد کنند و از سمتی هم هیچ گاه اطلاعات آن ها از دست نمی رود .

با طراحی سایت به راحتی میتوانید ارتباط مستمر خود را به صورت پیامک یا ایمیلی که هنگام ثبت نام و خرید در سایت وارد کردن ، با آن ها داشته باشید.

نشان دادن محصولات متنوع

6- پیدا کردن مشتری های جدید

حفظ مشتریان سابق بخشی از فعالیت یک کسب و کار است و بخش دیگر آن جلب نظر و معرفی خود به افراد و تبدیل آن ها به مشتریان جدید است.

برای پیدا کردن مشتری بدون داشتن سایت ، شما باید هزینه های زیادی را انجام بدهید.هزینه هایی مانند چاپ و پخش تراکت،بنر های تبلیغاتی،تبلیغ از طریق روزنامه،رادیو و تلویزیون،تبلیغ از طریق بیلبورد های شهری و... .

ولی با سایت شما می توانید با تولید محتوای مناسب و کار بر روی سئو ، با کمترین هزینه و دردسر مشتریان زیادی را به دست آورد و همان طور که بخش قبلی گفته شد ، آن ها را حفظ کنید .

نشان دادن محصولات متنوع

7- نشان دادن محصولات متنوع

مشتری برای خرید باید تنوع محصولات شما را ببیند تا بتواند بهترین انتخاب خود را انجام دهد.

در فروش به صورت عادی اگر تنوع محصولات شما زیاد باشد ، باید فضای بزرگی را برای نمایش محصولات در نظر بگیرید و به گونه ای آن را از نظر چیدمان مرتبط کنید که مشتری که به دنبال محصول خاصی است به راحتی به آن برسد. برای این کار شما باید مغازه بزرگی را در جای خوبی از شهر اجاره کنید و تعداد زیادی کارمند برای چیدمان و راهنمایی مشتریان قرار دهید ، که ماهانه هزینه بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت . این مخارج به جز مخارج اولیه مانند تابلو ، قفسه ، نورپردازی و ... است .این مخارج و کارها بسیاری را منصرف خواهد کرد.

ولی شما با طراحی وب سایت فروشگاهی به راحتی تمام محصولات خود را در دسته بندی های مختلفی قرار می دهید و با قرار دادن عکس ها و توضیحات دقیق درباره آن ها مشتریان را به بهترین انتخاب خود راهنمایی می کنید . درحالی که حدود یک هزارم (چه بسا) کمتر از حالت قبل هزینه میکنید. همچنین با افزایش تعداد محصولات به راحتی در اختیار مشتریان قرار می دهید .

نتیجه گیری :

چه بخواهیم چه نخواهیم دنیا به سمتی در حال حرکت است که مدل های کسب درآمد سنتی به کناره رفته و هر روز زندگی انسان ها به سمت استفاده از اینترنت می رود .به طوری که بدون اینترنت نمیتوان زندگی کرد.

پس بهتر است هر چه زودتر به فکر طراحی سایت باشید تا از قطار حرکت به سوی آینده جانمانید.

جهت راهنمایی و کسب مشاوره برای طراحی سایت از مشاوران طراحی وب سایت پتوس بر روی لینک کلیک نمایید

بالا